ŽELEZNIČNÍ DOPRAVA

Přeprava Vašeho zboží formou kontejnerů nebo vagónem po železnici je levnější a ekologičtější alternativou k jiným možnostem přepravy. Přesun nákladní dopravy ze silnice na železnici přispívá ke snížení emisí výfukových plynů a hluku. Tuto alternativu lze také využít pokud je železniční síť v daném místě doručení mnohem lépe rozvinutá, než síť silniční.

KONTEJNEROVÁ DOPRAVA                                                                                                                                             

Jeden z důležitých aspektů, proč je kontejnerová doprava po železnici stále více poptávaná, je ušetřený čas. Během několika málo dní se Vaše zboží dostane na požadované místo určení, které je vzdálené stovky nebo tisíce kilometrů. Ve srovnání s námořní dopravou to znamená zkrácení přepravní doby přibližně o 50%. Dále je ve srovnání železniční doprava levnější než námořní doprava. Naši zkušení a kompetentní zaměstnanci pro železniční dopravu Vám stojí v každé fázi dopravního řetězce po ruce. Našim zákazníkům nabízíme individuální poradenství a širokou škálu doplňkových služeb z jedné ruky. Díky podpoře nejnovějšími technologiemi, dokážou naši specialisté uspokojit Vaše individuální požadavky. Vaše zboží se dostane na železnici přes naši spolehlivou službu kontejnerové dopravy.

VAGÓNOVÁ DOPRAVA

Na Vaše přání Vám rádi sestavíme kompletní vagónové vlaky. Aby Vaše zboží dorazilo na místo určení nepoškozené a včas, vybíráme vždy tu nejvhodnější variantu, která je pro přepravu Vašeho zboží nejvhodnější. K takovýmto přepravám využíváme např. otevřené nebo kryté vagóny, dále také plošinové, cisternové, chladírenské a nebo speciální vagóny určeny pro daný náklad. Díky tomu může přeprava proběhnout bez ohledu na počasí a kdykoli, a tak může Vaše zboží dorazit na místo určení bez větších objížděk a zpoždění

MULTIMODÁLNÍ DOPRAVA

To znamená, že není vždy možné provést celý dopravní řetězec pouze s jedním dopravním prostředkem. A zde přicházíme na řadu my. Postaráme se za Vás o záležitosti, které se uskuteční před, během a také po přepravě. Spojíme potřebné dopravní prostředky a vytvoříme prostřednictvím nich multimodální dopravní řetězec. To znamená, že Vaše zboží bude přeloženo např. z nákladních lodí na železnici nebo ze železnice na nákladní vozidlo a poté bude tímto dopravním prostředkem přepravováno dále.