SILNIČNÍ DOPRAVA

Vozidla z vozových parků jsou dennodenně v provozu, abychom mohli doručit Vaše zboží do každého koutu v EU. Nabízíme Vám pravidelné odjezdy do všech ekonomicky důležitých center v těchto regionech. Kontaktuje nás, můžeme Vám kdykoliv poskytnout rychlé, na termín přesné a bezpečné dodání Vašeho zboží. Abychom mohli svým zákazníkům nabídnout všude optimální služby, jsme po celé EU dobře zastoupeni. S naši partnerskou sítí disponujeme vždy vhodným vozovým parkem pro různé přepravní požadavky.

KOMPLETNÍ NÁKLADY “FTL“

V závislosti na velikosti nákladu a objemu zboží, máte u nás k dispozici různé druhy přepravních vozidel. Nabídka sahá od malých dodávek přes standardní nákladní vozidla až po MEGA návěsy nebo velkoobjemové soupravy. Disponujeme osvědčenou partnerskou sítí na kterou se můžeme kdykoliv obrátit. Takto zůstáváme s ohledem na naše schopnosti vždy konstantní a zároveň můžeme pružně reagovat na přání našich zákazníků.

ČÁSTEČNÉ NÁKLADY “LTL“

Pokud množství nákladu nebo objem Vašeho zboží nestačí k tomu, aby se využil celý nákladový prostor nákladního vozidla nebo je náklad příliš velký na to, aby mohl být přepravován jako kusové zboží, je nejlepší varianta použít naši možnost částečné dopravy. Pozitivní na tom je, že díky optimálnímu využití kapacity vozidla, ušetříte značné náklady na dopravu.

Co Vám můžeme dále nabídnout:

Díky moderní podpoře Vám můžeme sestavit z několika dílčích nákladů od různých odesílatelů jeden velký kompletní náklad. Vypočítáme Vám odhadovaný čas příjezdu Vaši zásilky, abychom mohli doručení Vašeho zboží uskutečnit bez větších objížděk a v co nejkratším čase. 

  • VELKOOBJEMOVÉ NÁKLADY
  • CHLADÍCÍ DOPRAVA
  • SPECIÁLNÍ DOPRAVA A PROJEKTOVÁ LOGISTIKA
  • MIMOŘÁDNÉ PŘEPRAVY
  • „ZELENÁ DOPRAVA“

Pokud se jedná o velkoobjemové přepravy, kde se musí naložit velké množství zboží nebo zboží s velkým objemem, máme pro Vás jednoduché a osvědčené řešení. Nasazením velkoobjemových nákladních vozidel zajistíme, že Vaše zboží dorazí nepoškozené a včas na požadované místo určení.

Při přepravě potravin, ale také při vysoce citlivých farmaceutických produktů nebo léčivých přípravků, musí proběhnout přeprava obvykle řízenou teplotou. My víme, jak zásadní je faktor čerstvosti zejména u potravin a jaké právní předpisy platí v cílových destinacích. K tomu se přidávají a kladou velmi vysoké požadavky na logistiku citlivého zboží, jako jsou potraviny a léčiva. Na zkušenosti našich zaměstnanců a výkonnost vozidel a jejich technické vybavení, která máme k dispozici se můžete vždy spolehnout. Použité chladírenské a izolační vozidla podléhají pravidelným kontrolám, abychom mohli zaručit jejich vynikající technický stav a tím dokázali doručit Vaši zásilku vždy čerstvou a nepoškozenou na požadované místo určení v požadovaný termín.

Na Vaše přání provádíme také speciální dopravu a projektovou logistiku. Jestliže máte takovýto projekt, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se těšit na přidělenou výzvu a provedení zadané dopravy. Naši zaměstnanci disponují v oboru “individuální speciální přepravy“ rozsáhlými odbornými zkušenostmi a znalostmi. V případě potřeby připravíme také dopravní plány, vybudujeme potřebou infrastrukturu, jakou jsou mosty nebo dočasné břehy pro těžkou a nadměrnou dopravu a zajistíme uzavírky silnic. K tomu také patří to, že zorganizujeme potřebná speciální vozidla, která jsou k přepravě potřebná a také příslušné doprovodné vozidla během přepravy. Vy si jenom vyberete požadovaný způsob dopravy a o zbytek se postaráme my. Jestliže bude k naložení nebo vyložení potřeba speciální technika, zorganizujeme i tuto za Vás.

Máte-li objednávky, které nezapadají do obvyklého plánu např. náhlá zvlášť rychlá dodávka nebo neplánovaná mimořádná přeprava prostřednictvím, které se můžete vyhnout opožděnému dodání zboží Vašemu zákazníkovy, jednoduše nás kontaktujte a my za Vás vše vyřídíme. Existuje mnoho dalších dobrých důvodu, proč si nás najmout pro mimořádné nebo speciální přepravy. Naše flexibilita a zkušenosti Vám zaručí profesionální zpracování, rychlé odezvy na Vaše poptávky a tu nejvyšší úroveň spolehlivosti. Naše nabídka v oblasti mimořádné přepravy zahrnuje samozřejmě i expresní dodávky. V případě potřeby také zajistíme rychlé vyřízení všech celních formalit pro danou zemi.

Při výběru našich partnerů dbáme velmi na to, aby všechna použitá vozidla splňovala tu nejvyšší EURO normu pro zachování o ochranu životního prostředí. Dále také plánujeme cesty vozidel tak, abychom co nejvíce snížili nájezd prázdných kilometrů a tím přispěli dalším jednáním k šetrnému zacházení se životním prostředím.