LETECKÁ DOPRAVA

Pokud máte zásilku, která musí být přepravena na dlouhou vzdálenost nebo jde o přepravu zboží podléhající rychlé zkáze, kde by přeprava námořní dopravou trvala příliš dlouho, je pro Vás letecká nákladní doprava ideálním řešením. Dovezeme Vaše zboží na požadované letiště a také zajistíme další přepravu ke koncovému zákazníkovi. V naši nabídce služeb v leteckém sektoru můžete také využít řadu dalších přepravních služeb, abyste mohli své plánování provádět efektivněji a rychleji. Díky tomu všemu můžete svůj projekt ještě mnohem rychleji a jednodušeji zrealizovat.

Ať už je Vaše zásilka velká nebo malá, zajistíme pro Vás ideální variantu přepravy. Díky naši dobré a velké partnerské síti Vám můžeme nabídnout bezpečné a spolehlivé plánování, které pro svou zásilku potřebujete. My zorganizujeme celý proces počínaje vyzvednutím Vašeho zboží, doručením na zvolené letiště, vyřízení celního odbavení, převzetí zásilky na koncovém letišti a konče přepravou ke koncovému zákazníkovi.

Dále u nás kromě pravidelných letů můžete také využít tzv. charterové lety. Zde se jedná o nadrozměrné, těžké a časově kritické zásilky, které musí být přepravovány jinak než běžná zásilka.

Pokud není na zásilku žádný časový tlak a chcete ušetřit své náklady za dopravu, můžete také využít naši sběrnou leteckou nákladní dopravu. Zde shromažďujeme několik zásilek od několika zákazníků. Tyto jsou posléze připraveny jako jedna velká zásilka. Celkové náklady za kompletní zásilku sdílejí všichni zákazníci, což vede ke snížení nákladů