O NÁS

Jsme moderní mezinárodní dopravní a logistická společnost. Evropský trh je pro nás velmi důležitou součástí. Naši zákazníci zde mohou profitovat z našich dlouholetých zkušeností, jak v dopravě, tak i v logistice. Každému našemu zákazníkovy nabízíme individuální řešení, které je ušito přímo na jeho míru. Jsme si vědomi toho, jaká je s tím spojena zodpovědnost a proto hledáme vždy nejefektivnější cestu, jak našim zákazníkům usnadnit život. Společně s Vámi, jako zákazníkem, jsme dennodenně v kontaktu, abychom Vaše přepravní záležitosti uvedli do pohybu.

 

Zabýváme se jak částečními, tak i kompletními přepravami v národní i mezinárodní oblasti. Ať už je Vaše zásilka jakákoliv, malá, velká, lehká, těžká, křehká nebo se musí udržet čerstvá, vždy Vaši zásilku doručíme v pořádku a v bezpečí na určený cíl. Postaráme se také o celní záležitosti jsou-li k dané přepravě potřebné. Dále Vám také nabízíme naše skladové služby. Když Vaše zboží nemůže být ihned doručeno a musí se po cestě nechat uskladnit, tak i pro takovéto logistické řešení nás můžete brát jako Vašeho partnera.

Každý den hledíme novým výzvám čelem a nacházíme pro ně ty nejjednodušší a nejefektivnější řešení. Zdoláme každou výzvu. Je jedno jak daleko, blízko, velká nebo těžká je daná zásilka, my zorganizujeme požadující vybavení a provedeme celý proces individuálně, flexibilně a efektivně. To vše v národní i mezinárodní oblasti.

Jakožto zkušená a kompetentní dopravní společnost, realizujeme dodávky v co nejkratším čase. Řídíme se pravidlem, že všechny dodávky budou vždy doručeny ve správném množství, ve správném čase a na správné místo. Můžete se proto v tomto ohledu obrátit na standardy vysoké kvality.

Změnám jsme zcela otevřeny. Z tohoto důvodu držíme své zaměstnance vždy na těch nejnovějších znalostech v oboru, abychom mohli vždy vyhovět potřebám svých zákazníků. Proto Vám můžeme zaručit, že Vaše zásilka bude včas a řádně dle předpisu doručena.                                                                                                                               

Se svými zákazníky budujeme dlouholetou spolupráci, kde se snažíme vždy vytvořit velmi pevný a úzký vztah. Jsme vždy 100 procentně zaměřeny na potřeby našich zákazníků. Náš úspěch měříme na základě spokojenosti našich zákazníků.

Díky našemu odbornému Know-How je Vaše zásilka u nás v těch správných rukách. My se postaráme, aby byla Vaše zásilka rychle, bezpečně a správně provedena. Svěřte nám svoji zásilku, o vše ostatní se postaráme my

Kontaktujte nás, jako svého nového partnera.